Szkoła Podstawowa w Rogach

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Sprawozdanie z działalności

Szanowni Państwo

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim członkom ustępującej Rady Rodziców. Dziękuję przede wszystkim za ogromny wkład bezpłatnej pracy.Dziękuję Państwu za obecność na spotkaniach, za zgłaszane propozycje, za dyskusję, za gotowość służenia fachową radą.

W ubiegłym roku szkolnym odbyło się tyle spotkań Prezydium Rady Rodziców ile zebrań z Rodzicami. Byliśmy stale w kontakcie za co Państwu serdecznie dziękuję.

Poniżej przedstawię wybrane działania Rady Rodziców.

Wybrane działania Rady Rodziców w minionym roku szkolnym 2012/2013

1. Organizacja jubileuszu 50-lecia szkoły (udział w pracach Komitetu Organizacyjnego)
  2. W tradycję naszej szkoły wpisał się Wieczór Wigilijny i gala wręczania statuetek „TADEUSZ”, należy tutaj podkreślić zaangażowanie rodziców w pomoc przy przygotowaniu dekoracji Sali, pieczeniu ciasta i prowadzeniu wieczoru.
  3. Choinka noworoczna dla uczniów to udział Rady Rodziców w organizację imprezy.
  4. Z inicjatywy Rady Rodziców i przy ogromnym zaangażowaniu całego Grona Pedagogicznego odbył się Szkolny Kiermasz z którego dochód został przeznaczony na pomoc dla uczennicy kl. III .
  5. Uczestniczyliście Państwo w działaniach klasowych – Dzień Babci i Dziadka, wyjazdach na wycieczki szkolne.

Ustępującej Radzie serdecznie dziękuję, a Radzie nowo wybranej życzę wiele zapału, ciekawych pomysłów i takiej energii, która zdołałaby zelektryzować do działania tych Rodziców którzy do tej pory jeszcze nie zdecydowali się na aktywną współpracę ze szkołą.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki

Jolanta Włoch