Konsultacje z j. polskiego i matematyki

b_150_100_16777215_00_images_dokumenty_Slajd1kk.JPG

KOMUNIKAT

Działając zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 maja 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 891) informujemy, że dla chętnych uczniów w szkole będą prowadzone:

od 25 maja 2020 r. konsultacje dla uczniów klas 8;

od 1 czerwca 2020r. konsultacje dla uczniów wszystkich klas.

Będzie również możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

Zajęcia będą prowadzone w reżimie sanitarnym wg Wytycznych GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Rodzice/prawni opiekunowie uczniów zgłoszonych na zajęcia zobowiązani są do:

wypełnienia ZGODY NA KONSULTACJE;
zapoznania się z PROCEDURĄ BEZPIECZEŃSTWA, która będzie obowiązywać w szkole w czasie trwającego zagrożenia epidemicznego;
podpisania OŚWIADCZENIA O ZAPOZNANIU SIĘ Z PROCEDURĄ BEZPIECZEŃSTWA;
podpisania OŚWIADCZENIA-ZGODY NA POMIAR TEMPERATURY CIAŁA DZIECKA na terenie szkoły.

Prosimy o przesłanie dokumentów drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub uczeń przynosi przed zajęciami