Konkurs 3 Maj

b_150_100_16777215_00_images_3m.jpg
Już niedługo będziemy obchodzić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku mija już 230 lat od radosnego majowego poranka, kiedy wołano: „WIWAT KRÓL! WIWAT SEJM! WIWAT WSZYSTKIE STANY!  Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczny. Konkurs jest adresowany do uczniów Szkoły Podstawowej w Rogach w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Uczestnik konkursu wykonuje pracę o wybranej przez siebie tematyce nawiązującej do „230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja”. Na każdej pracy koniecznie musi się znaleźć polska flaga państwowa (prace bez flagi nie będą oceniane). Tematy prac plastycznych:  Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak wyglądało historyczne uchwalenie Konstytucji 3 maja  „Moja Mała Ojczyzna” czyli przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak wyrażasz swoją miłość do Polski Pracę można wykonać dowolną techniką, może to być np. rysunek, grafika, malarstwo, collage. Gotowe prace proszę sfotografować, podpisać oraz przesłać na Messengera organizatorom Konkursu . Organizatorzy konkursu : Pani Monika Paszek-Porzeżyńska, Pani Milena Piekut Za udział w konkursie organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody za trzy pierwsze miejsca. Termin nadsyłania prac do 29.04.2021r. zebranie komisji konkursowej nastąpi 30.04.2021r. , natomiast ogłoszenie wyników podane zostanie 3.05.2021r. formie prezentacji udostępnionej na stronie na Facebooku naszej Szkoły. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie zapraszam do obserwowania oraz polubienia naszej strony na Facebooku.