• Laureaci Nagrody Tadeusz

      •  

         


        „Nic nie kosztuje serdeczne słowo, jest to jednak najcenniejszy dar.”

                                                                              Daphne du Maurier

        Tadeusz 2005

        Kat. I – OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

        Zdzisław Wasilik

        Stanisław Chalimoniuk 

         

        Kat.II – DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY              

        Jan Oleksa

        Zbigniew Kosterkiewicz

        Bronisław Haładus

        Jacek Waranka

        Jarosław Kopij 

         

        Kat.III – DZIECIĘCY ORDER UŚMIECHU

        Andrzej Miśta

         

        Tadeusze   2006

        Kat. I – OSOBA  WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

        Maria Wasylik

         

        Kat. II – DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

        Stanisław  Chalimoniuk

        Alicja Kojat - Waranka

        Stanisław Figurski 

         

        Kat. III- DARCZYŃCA, SPONSOR

        Zbigniew Muszyński

        Leszek Wołowiec

        Spółka ,,Bazalt” Gracze

         

           Tadeusz 2007

        Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W  SPOSÓB SZCZEGÓLNY

        Alicja Domalewska 

         

        Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY          

        Janusz Burko

        Piotr Jagi 

         

        Kat. III- DARCZYŃCA, SPONSOR         

        Janina Andrychów

        Zbigniew Kosterkiewicz

        Leszek Wołowiec

        Zbigniew Paradowski

         

               Tadeusz 2008

        Kat. I – OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

        Mirosław Stankiewicz

         

        Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

        Tadeusz Mielnik

         

        Kat.III- DARCZYŃCA, SPONSOR

        Maria Mikołajczyk

        Henryk Dec

        Zbigniew i Ryszard Muszyńscy

         

         Tadeusz 2009

        Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

        Tadeusz Ziółkowski

        Jan Oleksa

         

        Kat. II – DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

        Andrzej Domalewski

        Mariusz Szurgut

        Zbigniew Szurgut

         

        Kat. II – DARCZYŃCA, SPONSOR

        Jan Kasperski

         

         Tadeusz 2010

        Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

        Czesław Paszkowski

        Tomasz Konina

         

        Kat. II – DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

        Zdzisław Wasylik

        Mirosław Stankiewicz

        Wiesław Pogonowski 

         

        Kat.III- DARCZYŃCA, SPONSOR

        Leszek Wołowiec

        Stanisław Łabuz

         

          Tadeusz 2011

         

        Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

        Tomasz Bandrowski

         

        Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

        Mirella Łabuz

        Mariusz Jędrzejczyk

        Ivera Nyvltova 

         

        Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

        Kazimierz Sewioło

         

         

          Tadeusz 2012

         

        Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

                    Kazimierz Górski

                     Jolanta Burko

        Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

                  Zbigniew Nowak

                  Ireneusz Głąb 

        Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

               Andrzej Kristman

         

        Tadeusz 2013

        Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

                    Zdzisław Dzwonnik            

        Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

                     Anna Habiak

                      Anna Dera

        Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

                  Andrzej Kristman

                   Mirosław Dec

         

             Rada Pedagogiczna za szczególne zasługi na rzecz szkoły nadała tytuł „Bene Meritus Scholae”:

        Pani Renacie Bednarz

        Panu Bogdanowi Bednarzowi

         

        Panu Piotrowi Sitnikowi




        Tadeusz 2014

        Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

         Barbara Witek 

        Alicja Kojat - Waranka   

        Halina Bandrowska 

        Mirosław Dec

         

        Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

         Anna i Piotr Habiak

        Anna i Grzegorz Dera

        Iwona Machcińska

        Tomasz Bandrowski

        Anna Szustak i Lucjan Kochman

        Renata Bednarz 

        Jacek Kuźniak

        Zbigniew Bednarczyk 

        Przemysław Dec 

         

        Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

        Firma Rapex – na ręce Panów prezesów  Bronisława Haładusa i Jacka Waranki

        Firma ISAN-BUD Niemodlin - na ręce Pana Leszka Wołowca

        Firma Bazalt Gracze - na ręce Pana Andrzej Miśty

        Nadleśnictwo Opole – na ręce Pana Zdzisława Dzwonnika  

        Firma RSP Wydrowice– na ręce Pana Zbigniewa Kosterkiewicza

        Józef Jakubik – właściciel Cegielni w  Niemodlinie

         

        Firma Archiwa Larix – na ręce Pana Tomasza Gadeckiego

        Tadeusz 2015

        Kat. I- OSOBA WSPIERAJĄCA SZKOŁĘ W SPOSÓB SZCZEGÓLNY

                    Grażyna Orłowska – Sądej

        Jan Matkowski

        Kat. II- DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SZKOŁY

        Jolanta i Marek Nowakowie

        Piotr Bartecki 

        Kat. III- DARCZYŃCA,  SPONSOR

        Grzegorz Świercz 

        Piotr Kapusta