• Wieczór Wigilijny - Tadeusze 2022

• Tegoroczny Wieczór Wigilijny połączony z 60. jubileuszem szkoły i Galą wręczania statuetki "Tadeusz 2022" już za nami.

Tradycyjnie przed rodzinnymi świętami Bożego Narodzenia spotykamy się w szkole, aby przekazać sobie życzenia.

Tego wieczoru było z nami wielu znamienitych gości; rodzice, sąsiedzi, laureaci statuetki Tadeusza, pracownicy, emeryci, uczniowie i przyjaciele szkoły.

Gościliśmy w progach naszej szkoły Pana Sławomira Kłosowskiego - Wojewodę Opolskiego, Pana Marcina Oszańcę – dyrektora departamentu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Panią Dorotę Koncewicz – burmistrza Niemodlina, Radnych Powiatu Opolskiego oraz Radnych Rady Miejskiej w Niemodlinie wraz z przewodniczącym Panem Bartoszem Wajmanem.

Wśród dźwięku kolęd i pastorałek świąteczny nastrój udzielał się nam wszystkim.

W tym roku po raz XVII przyznaliśmy statuetkę Tadeusza kolejnym osobom. Od tego roku wprowadziliśmy nieco odmienną formułę naszej Gali wręczania statuetki. Statuetkę w poszczególnych kategoriach wręczali laureaci poprzednich edycji, osoby wielokrotnie nagradzane, sprzyjające szkole i jej środowisku.

Kategoria I; Osoba wspierająca szkołę w sposób szczególny – statuetkę wręczał Kazimierz Górski radny Powiatu Opolskiego

1. Maria Wasylik

2. Krystyna Bandrowska

3. Stanisława Stanoszek

4. Zdzisław Wasylik

Kategoria II; Działalność na rzecz szkoły - statuetkę wręczała Dorota Koncewicz Burmistrz Niemodlina

1. Tomasz Toruński

2. Piotr Siołkowski

Kategoria III; Darczyńca – sponsor – statuetkę wręczał Andrzej Miśta prezes kopalni „Bazalt Gracze”

1. AGROAS SP. Z O.O. SP.K.

2. Kamil Równicki

Honorowy i specjalny „Tadeusz 2022”; Działalność na rzecz szkoły w sposób szczególny - przyznany za całokształt osiągnięć i za lata dobrej, owocnej współpracy. - statuetkę wręczała Bożena Gala – Jagi zastępca dyrektora szkoły

1. Jolanta Włoch

„Skoro tak szkoły święto obchodziliśmy, że Jej wyprawialiśmy prawie urodziny, to tradycja dała nam pomysł gotowy i koniecznie być musiał tort urodzinowy!”

ŻYCZMY zatem tej szkole z okazji jej 60 – tych urodzin, żeby nie ustawała w swoich działaniach i pomysłach przez kolejne lata.