• Remonty

• W czasie tegorocznych wakacji przeprowadzono remont . W szkole  wyremontowano: hol szkolny, klatkę schodową, salę lekcyjną – klasę pierwszą, oddział przedszkolny. Pomalowano ściany, sufit, drzwi, zniszczone panele zastąpiono estetyczną wykładziną  współgrającą kolorystycznie ze ścianami i umeblowaniem w przedszkolu.

Składam serdeczne podziękowania Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom, Wolontariuszom z Fundacji Orlen za przekazane środki finansowe oraz ciężką pracę, wszelką pomoc i zaangażowanie przy malowaniu szkolnego holu, korytarza, klatek schodowych, przedszkola wraz z wymianą wykładziny. Państwa  poświęcenie, działanie z myślą o  dobru wspólnym, to z pewnością wzór do naśladowania dla naszych uczniów. Wychodzę z przeświadczenia, że dobro powraca, jeszcze raz z serca.

DZIĘKUJĘ 💐

Szczególne podziękowania kieruję w stronę Katarzyny i Leny Rapp za pomoc przy malowaniu przedszkola.

Darczyńcy:

Fundacja Orlen

Firma Pietroń Teresa PHU  MIXFARB

Dominika i Bartosz Franczykowie,

Leon Hoheisel, Piotr Hoheisel,

Anna i Marcin Babiczowie.