• Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

• W naszym przedszkolu odbyło się bardzo ważne wydarzenie, a mianowicie świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki śpiewem, wierszem i tańcem uczcili ten wyjątkowy dzień.

• Wyniki konkursu "Czytania ze zrozumieniem"

• W maju w naszej szkole odbył się konkurs: „Czytanie ze zrozumieniem”.

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

Każdą klasę reprezentowało dwóch uczestników (konkurs poprzedzony został etapem klasowym, w którym brali udział wszyscy uczniowie).

Pierwsze miejsce w kategorii klas VII-VIII zajęła Zuzanna Dera a

w kategorii klas IV-VI Lena Rapp.

Osoby wyróżnione: Piotr Paluszkiewicz, Jakub Mielnik, Filip Pawlak, Zuzanna Gągorowska, Emilia Cendal, Natalia Pawlus, Maciej Kałwa, Kamil Jankowski.

Pani Dyrektor pogratulowała zwycięzcom, wręczyła dyplomy i nagrody.

• Innowacja pedagogiczna

• Należy podróżować, by się czegoś nauczyć". Nasza podróż choć krótka , jednak doskonała aby pogłębić wiedzę w zakresie edukacji regionalnej. Krasna Góra-miejscowość nie taka mała, co niektórym się wydawała.Bogatą historię ma i zwiedzać można każdego dnia. Co nam udało się zwiedzić, to zaraz państwo zobaczycie ... Jedno co napisać muszę ,kto nie był niech zazdrości nam skrycie!!! Wielkie brawa też bijemy i całym sercem pani sołtys Sylwii Grycan DZIĘKUJEMY.

• Dzień Otwartych Drzwi

• 16 marca zorganizowaliśmy dzień Otwartych Drzwi dla kandydatów do naszej szkoły oraz ich rodziców. Naszych gości przywitała dyrektor szkoły Jolanta Włoch. Wszyscy goście zostali zaproszeni do obejrzenia programu prezentującego umiejętności artystyczne naszych przedszkolaków oraz uczniów klas I- VI. Odwiedzający mogli się dowiedzieć, jak uczy się w naszej szkole, wziąć udział w przykładowych lekcjach oraz porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami ,pracownikami naszej szkoły oraz straszymy kolegami. Każdy mógł spróbować swoich sił w quizach i zabawach historycznych, łamigłówkach matematycznych, czy w eksperymentach z chemii . Wśród szeregu atrakcji, jakie zaproponowaliśmy, należy również wymienić różnego rodzaju warsztaty, laboratoria, quizy, gry, wystawy oraz fotobudkę.

Bardzo dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów do wybrania naszej szkoły. MAŁA SZKOŁA –WIELKIE MOŻLIWOŚCI..

• Dzień Dziecka 2022

• Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały na swoje święto, czyli Dzień Dziecka. 01.06.2022 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez wychowawców. Wszyscy zadbali o to, aby ten wyjątkowy dzień był pełen dziecięcych radości. Zorganizowano wiele zabaw. Uczniowie piekli kiełbaski w ognisku. Wśród licznych niespodzianek nie zabrakło zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. Zapraszamy do fotorelacji z tego wyjątkowego dnia. Starsze grupy wyruszył na rajd w poszukiwaniu skarbu.

• DNI SPORTU Z PHO3NIX

Dni Sportu Szkolnego już za nami

Nie pozostało nam nic innego jak oddać głos na nasz konkursowy filmik, podsumowujący sportową imprezę, która trwała od 30 kwietnia do 15 maja br.

My już to zrobiliśmy, teraz czekamy na Was

link do głosowania https://pho3nix-kids.com/polska/pho3nix-active-school/

Dziękuję moim pomocnikom, dzięki Wam było sprawniej i bezpieczniej -sami na sobie testowaliście sorzęt i konkurencje

Tymczasem zapraszamy na pierwszy filmik, w roli głównej wspaniali sportowcy z oddziału przedszkolnego

PAMIĘTAJCIE O GŁOSOWANIIU

Instrukcja jak głosować zamiściliśmy w poprzednim poście

• Innowacja pedagogiczna

• , Należy podróżować, by się czegoś nauczyć". Nasza podróż choć krótka , jednak doskonała aby pogłębić wiedzę w zakresie edukacji regionalnej. Krasna Góra-miejscowość nie taka mała, co niektórym się wydawała. Bogatą historię ma i zwiedzać można każdego dnia. Co nam udało się zwiedzić, to zaraz państwo zobaczycie ... Jedno co napisać muszę ,kto nie był niech zazdrości nam skrycie!!! Wielkie brawa też bijemy i całym sercem pani sołtys Sylwii Grycan DZIĘKUJEMY.