• Dzień Przedszkolaka to wyjątkowe święto w naszym przedszkolu. Tego dnia dzieci wybrały się na grę terenową "W poszukiwaniu żywiołów". Zadań było co nie miara, dla starszych i młodszych. Trzeba było w ziemi posadzić nasionko, trafić do celu wodnymi pociskami, zbudować zamek lekki jak piórko i ujarzmić ogień układając stos ogniskowy🔥🌊🌬️🪨. Na koniec przedszkolaki znalazły skarb: super medale 🏅 i poczęstunek przygotowany przez rodziców.
      • 15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To nietypowe święto ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy kreatywni!
      • Dzień przed zakończeniem roku szkolnego przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Zamku w Niemodlinie.
        Ach, jak cudownie było odpocząć od upału w zamkowych murach i tam właśnie być pasowanym na rycerza i damę dworu. Dzieci miały dużo swobody. Mogły beztrosko biegać po ścieżkach okalających budowlę i karmić daniele. Cudownie jest odkrywać uroki historii
      • Konkurs Mistrz kierownicy
        Dziś nadszedł wreszcie wyczekiwany moment wśród naszych uczniów, a mianowicie egzamin na kartę rowerową. Przez pandemie nie można było niestety przeprowadzić egzaminu praktycznego i dlategow tym roku, aż 3 klasy musiały wykazać się umiejętnością jazdy na rowerze wg przepisów ruchu rowerowego.
  • O nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Explicabo dignissimos, adipisci ipsa aut.
      • Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
      • Albert Einstein
      • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
      • William Shakespear
      • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
      • Carl Rogers