• DNI SPORTU Z PHO3NIX

Dni Sportu Szkolnego już za nami

Nie pozostało nam nic innego jak oddać głos na nasz konkursowy filmik, podsumowujący sportową imprezę, która trwała od 30 kwietnia do 15 maja br.

My już to zrobiliśmy, teraz czekamy na Was

link do głosowania https://pho3nix-kids.com/polska/pho3nix-active-school/

Dziękuję moim pomocnikom, dzięki Wam było sprawniej i bezpieczniej -sami na sobie testowaliście sorzęt i konkurencje

Tymczasem zapraszamy na pierwszy filmik, w roli głównej wspaniali sportowcy z oddziału przedszkolnego

PAMIĘTAJCIE O GŁOSOWANIIU

Instrukcja jak głosować zamiściliśmy w poprzednim poście

• Innowacja pedagogiczna

• , Należy podróżować, by się czegoś nauczyć". Nasza podróż choć krótka , jednak doskonała aby pogłębić wiedzę w zakresie edukacji regionalnej. Krasna Góra-miejscowość nie taka mała, co niektórym się wydawała. Bogatą historię ma i zwiedzać można każdego dnia. Co nam udało się zwiedzić, to zaraz państwo zobaczycie ... Jedno co napisać muszę ,kto nie był niech zazdrości nam skrycie!!! Wielkie brawa też bijemy i całym sercem pani sołtys Sylwii Grycan DZIĘKUJEMY.