• Dzień Przedszkolaka

• Dzień Przedszkolaka to wyjątkowe święto w naszym przedszkolu. Tego dnia dzieci wybrały się na grę terenową "W poszukiwaniu żywiołów". Zadań było co nie miara, dla starszych i młodszych. Trzeba było w ziemi posadzić nasionko, trafić do celu wodnymi pociskami, zbudować zamek lekki jak piórko i ujarzmić ogień układając stos ogniskowy🔥🌊🌬️🪨. Na koniec przedszkolaki znalazły skarb: super medale 🏅 i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• 15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To nietypowe święto ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy kreatywni!

Czasem wystarczy zacząć od kropki

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Dziś obyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. W tym roku jest to wyjątkowa inauguracja, gdyż nasza szkoła obchodzi 60 lat istnienia.

Dziś również obyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.