Aktualności

     • Rogowskie Asy

     • ROGOWSKIE ASY 2023

      „Sukces to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz”. -Pele

      Witam wszystkich na uroczystości „ROGOWSKIE ASY 2023”.- tymi słowami 9 lutego br. uroczystość podsumowującą I semestr roku szkolnego 2022/2023 rozpoczęły prowadzące Natalia i Nadia.

      Impreza ta była wyjątkowa, a dlaczego?

      Po pierwsze: zostali wyróżnieni najlepsi z najlepszych i mogliśmy na scenie ujrzeć wiele talentów z różnych dziedzin życia szkolnego i nie tylko.

      Po drugie: w tak ważnym dla uczniów dniu towarzyszyły im najbliższe osoby.

      Wszystkich zgromadzonych powitała również Dyrektor Szkoły- Pani Agnieszka Wrzodek-Bednarczyk

      Po obejrzeniu filmu „Podsumowanie I semestru” rozpoczęła się gala wręczania Asów.

      Wyróżnienia uczniowie otrzymywali w wielu kategoriach, zarówno indywidualnych jak i zespołowych.

      Na środek wychodzi zwycięzcy w kat, ASY NAUKI, OMNIBUS, J.POLSKI, MATEMATYK, FIZYK, PROGRAMISTA, PLASTYK, MUZYK, SPORTOWCY, FAIR PLAY, SAVOIR-VIVRE, CZYTELNICY, PISARZ, SPACEROWICZE, PHO3NIXSIAKI, ZŁOTA,SREBNA,BRĄZOWA KLASA, FREKWENCJA-SUPER OBECNI, OBECNI, TANIEC.

      Pomiędzy kategoriami mogliśmy podziwiać liczne talenty naszych uczniów oraz obejrzeć występy zespołu tanecznego, „Rożek”, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia.

      PAMIĘTAJ „Nigdy nie przestawaj marzyć, nigdy nie przestawaj wierzyć, nigdy się nie poddawaj, nigdy nie przestawaj próbować i nigdy nie przestawaj się uczyć” (Roy T. Bennett, Światło w sercu)., bo “Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia…” – tymi słowami kończyły imprezę nasze prowadzące.

      Gratulujemy wyróżnionym i ich rodzicom,

      Dziękujemy wszystkim , którzy pomagali w przygotowaniach uroczystości.

       

     • Konkurs Recytatorski „Miłość jest wśród nas".

     • W Ośrodku Kultury w Niemodlinie im. Agnieszki Osieckiej, w dniu 8 lutego br. o godzinie 9.30, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Miłość jest wśród nas". Patronat honorowy nad konkursem objęła burmistrz Niemodlina Dorota Koncewicz. Uczestnicy konkursu zmagali się dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy 4-6 i 7-8. Każdy prezentował jeden utwór o tematyce związanej z uczuciami, miłością, zakochaniem. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic :Lenka Rapp, Lenka Kałwa, Zuzia Gągorowska, Natalia Pawlus, Nadia Żurek. Dwie uczennice otrzymały wyróżnienie: Lenka Rapp w kategorii klasy 4-6 oraz Lenka Kałwa w kategorii klasy 7-8.

     • Bal karnawałowy

     • Dnia 01.lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Uczniowie klas 0 -4 przygotowali piękne stroje karnawałowe i tańczyli w rytmie ulubionych piosenek . Było bardzo wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i dostarczyła wielu emocji.

     • Nowe ceny obiadów

     •  

      ​​​​​​​

      INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z OBIADÓW W SZKOLE I ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

      Informujemy, że od dnia 1 lutego 2023r. zmienia się cena obiadu w szkole.

      Koszt obiadu dwudaniowego ucznia w szkole z kompotem wynosić będzie 13 zł.

      Koszt obiadu dwudaniowego ucznia w oddziale przedszkolnym będzie wynosić 10,50 zł.

      Zasady korzystania z posiłków w szkole:

      Od 1 września 2022 r. nie ma możliwości kupienia pojedynczych obiadów. Obiady można wykupić tylko na cały miesiąc do dnia 12 każdego miesiąca przelewem, bądź w placówce szkolnej.

      Wpłaty dokonujemy na nr konta:

      44 1020 3668 0000 5402 0511 6217, bądź w szkole w okienku stołówki.

      W przypadku rezygnacji korzystania z tej formy dożywiania dzieci, rodzice proszeni są o wysłanie SMS na nr telefonu Pani Wiesławy Toczko: 507085058.

      Przypominamy prośbę Pani Wiesławy Toczko dotyczącą zgłaszania do godz.8.00 rano w pierwszym dniu nieobecności dziecka na posiłkach /tylko za pomocą SMS'a na nr tel.507 085 058, bez połączeń/ w celu odpisania tych dni w kolejnym miesiącu.

      Telefon kontaktowy w sprawie zapisów i bieżących informacji dostępny jest w godzinach od 8.00 do 14.00: Wiesława Toczko 507 085 058.